• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Oliwier KRZYSZKOWSKI

  • Paweł KOWALSKI

  • Klaudia OŁUBEK

Trzy medale Leny w Makowie

MIOST |

Udany weekend zaliczyli tenisiści stołowi Omegi, którzy startowali w Mistrzostwach Wojewódzktwa kadetów i juniorów w Makowie. Aż trzy medale wywalczyła Lena Zawiślak. 

Świetny start Leny w Nadarzynie

MIOST |

W Nadarzynie odbyło się III Grand Prix Polski kadetek w Tenisie Stołowym. Po wcześniejszych zwycięskich eliminacjach wojewódzkich w turnieju tym wystąpiła Lena Zawiślak. I był to bardzo udany start.

Kolejny cenny punkt tenisistów

MIOST |

Omega Kleszczów z kolejnym remisem w V lidze tenisa stołowego. Nasza drużyna zremisowała w Łodzi z MKS Jedynką II 5:5. Młody zespół Omegi prowadził po pierwszej fazie spotkania 3:1, ale później pojedynek się wyrównał. Nasz zespół wygrywał jeszcze 5:4. Ostatnia gra padła jednak łupem gospodarzy i mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 5:5.

Lena zakończyła tegoroczne starty

MIOST |

Wraz z końcem drugiego Grand Prix Polski Juniorów, który odbył się Krakowie (15-16 grudnia), a w którym Omegę Kleszczów reprezentowała Lena Zawiślak, zakończyła się pierwsza część sezonu tenisa stołowego.

Cenny remis naszych tenisistów

MIOST |

Jest pierwszy punkt tenisistów Omegi Kleszczów w rozgrywkach V ligi. Najmłodszy zespół w rozgrywkach zremisował z TKS II Kamieńsk 5:5. Po 2,5 punktu dla naszej drużyny zdobyli: Lena Zawiślak i Szymon Kumor, a Omegę w tym meczu reprezentowała także Klaudia Serwa.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl    

www.keeza.pl

www.tomadex.pl