• Amelia Pawelus
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Amelia PAWELUS

  • Oskar OŁUBEK

  • Oliwier KRZYSZKOWSKI

  • Maksymilian ZAWIŚLAK

Świetny weekend naszych tenisistów

MIOST |

To był bardzo udany weekend dla naszych tenisistów stołowych i bardzo pracowity dla Leny Zawiślak. Nasza najlepsza zawodniczka brała udział w I Grand Prix Polski kadetek w Krakowie, a następnie pomogła jeszcze wygrać mecz ligowy.

Lena w gronie najlepszych polskich kadetek spisała się bardzo dobrze. Wygrała trzy mecze na pięć i zajęła 25 lokatę.

Z Krakowa nasza zawodniczka przyjechała do Kleszczowa gdzie w meczu V ligi Omega podejmowała MLUKS III Piotrków Trybunalski. Spotkanie zakończyło się wygraną Omegi 10:0, a nasz zespół oddał tylko jednego seta. Po 3,5 punktu zdobyli: Jakub Kuśmierski i Szymon Kumor. 3 punkty Lena Zawiślak, a w rezerwie byli: Filip Tkacz i trener naszej drużyny Hubert Zawiślak.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl    

www.keeza.pl

www.tomadex.pl