
Świetny weekend naszych tenisistów

To był bardzo udany weekend dla naszych tenisistów stołowych i bardzo pracowity dla Leny Zawiślak. Nasza najlepsza zawodniczka brała udział w I Grand Prix Polski kadetek w Krakowie, a następnie pomogła jeszcze wygrać mecz ligowy.
Lena w gronie najlepszych polskich kadetek spisała się bardzo dobrze. Wygrała trzy mecze na pięć i zajęła 25 lokatę.
Z Krakowa nasza zawodniczka przyjechała do Kleszczowa gdzie w meczu V ligi Omega podejmowała MLUKS III Piotrków Trybunalski. Spotkanie zakończyło się wygraną Omegi 10:0, a nasz zespół oddał tylko jednego seta. Po 3,5 punktu zdobyli: Jakub Kuśmierski i Szymon Kumor. 3 punkty Lena Zawiślak, a w rezerwie byli: Filip Tkacz i trener naszej drużyny Hubert Zawiślak.












