• Amelia Pawelus
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Amelia PAWELUS

  • Oliwier KRZYSZKOWSKI

  • Maksymilian ZAWIŚLAK

  • Oskar OŁUBEK

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

MIOST |

14 grudnia (niedziela) w hali sportowej Solparku Kleszczów rozegrany zostanie Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. Jego organizatorem jest sekcja tenisa stołowego działająca w LKS Omega Kleszczów. Rozpoczęcie rywalizacji zaplanowano na 9:00, a zakończenie na 15:00.

Pracowiity weekend przy stołach

MIOST |

To był pracowity weekend dla młodych tenisistów stołowych Omegi Kleszczów. Spędzili go przy stołach - zdobywając punkty w turniejach klasyfikacyjnych, a także biorąc udział w Niepodległościowym Turnieju w Bełchatowie. Poniżej szczegóły.

Kolejne cenne doświadczenie

MIOST |

W Łodzi odbył się II MTK w tenisie stołowym. W silnie obsadzonym turnieju uczestniczyło pięciu zawodników Omegi Kleszczów, którzy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych. Nasi zawodnicy rozegrali szereg pojedynków z różnymi przeciwnikami. Mecze z rywalami prezentującymi różne style gry dały przede wszystkim cenne doświadczenie, ale też punkty do indywidualnego rankingu.

Zwycięstwo drugiej drużyny w V lidze

MIOST |

W sobotnie popołudnie 25 października młodzi tenisiści stołowi Omegi Kleszczów rywalizowali w V lidze MLUKS MLUX II Piotrków Trybunalski. Mecz stał na bardzo wyrównanym poziomie i do ostatniego pojedynku toczyły się jego losy. 

Dwie wygrane na start sezonu

MIOST |

Bardzo udany start na inaugurację sezonu IV ligi zanotowali młodzi tenisiści stołowi Omegi Kleszczów, którzy w pierwszy weekend października rozegrali dwa spotkania wyjazdowe: w Gorzkowicach i Łodzi. W sobotę pierwsza drużyna Omegi odniosła zwycięstwo z GUKS Gorzkowice 7:3, a w niedzielę z MKS Jedynka 2 Łódź 6:4 po bardzo zaciętych i wyrównanych pojedynkach.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl    

www.keeza.pl

www.tomadex.pl