• OMEGA
  • OMEGA
  • Amelia Pawelus
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Oskar OŁUBEK

  • Amelia PAWELUS

  • Oliwier KRZYSZKOWSKI

  • Maksymilian ZAWIŚLAK

Solidne przetarcie przed ligą

MIOST |

Młodzi tenisiści stołowi Omegi Kleszczów rywalizowali w dwóch turniejach Ogólnopolskich. W turnieju eliminacyjnym zagrał Szymon Kumor,  a w turnieju głównym Lena Zawiślak. Nasi reprezentanci spisali się bardzo dobrze stawiając opór zawodnikom i zawodniczkom grającym w dużej mierze w wyższych ligach rozgrywkowych zdobywając łącznie 12 setów.

Wiktoria dziewiąta w WTK w Łodzi

MIOST |

Bardzo dobry występ zanotowała młoda tenisistka stołowa Omegi Kleszczów Wiktoria Twardowska, która wzięła udział w I WTK młodziczek na obiektach MKS Jedynki Łódź. W grupie eliminacyjnej odnotowała 2 zwycięstwa i 2 przegrane co dało awans do rozgrywek finałowych.

Świetny występ Leny w Makowie

MIOST |

Młodzi tenisiści stołowi Omegi Kleszczów nie zwalniają tempa. Z przytupem rozpoczęli nowy sezon 2025/2026. Wystąpili w I Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym juniorek i juniorów, który odbył się w Makowie.

Tenisiści rozpoczęli nowy sezon

MIOST |

Młodzi tenisiści stołowi Omegi Kleszczów rozpoczęli zmagania na otwarcie sezonu w I Międzypowiatowym Turnieju Klasyfikacyjnym, który odbył się w Moszczenicy. Czwórka naszych reprezentantów walczyła w trzech kategoriach wiekowych: młodzik, kadet i junior. Podopieczni trenera Huberta Zawiślaka pokazali się z bardzo dobrej strony.

Lena dziewiąta w Białymstoku

MIOST |

W długi weekend majowy (1-3 maja) w Białymstoku odbyły się Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym kadetek i kadetów w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych. LKS Omegę Kleszczów razem z kadrą Województwa Łódzkiego reprezentowała Lena Zawiślak.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl    

www.keeza.pl

www.tomadex.pl