
Solidne przetarcie przed ligą

Młodzi tenisiści stołowi Omegi Kleszczów rywalizowali w dwóch turniejach Ogólnopolskich. W turnieju eliminacyjnym zagrał Szymon Kumor, a w turnieju głównym Lena Zawiślak. Nasi reprezentanci spisali się bardzo dobrze stawiając opór zawodnikom i zawodniczkom grającym w dużej mierze w wyższych ligach rozgrywkowych zdobywając łącznie 12 setów.
Wiktoria dziewiąta w WTK w Łodzi

Bardzo dobry występ zanotowała młoda tenisistka stołowa Omegi Kleszczów Wiktoria Twardowska, która wzięła udział w I WTK młodziczek na obiektach MKS Jedynki Łódź. W grupie eliminacyjnej odnotowała 2 zwycięstwa i 2 przegrane co dało awans do rozgrywek finałowych.
Świetny występ Leny w Makowie

Młodzi tenisiści stołowi Omegi Kleszczów nie zwalniają tempa. Z przytupem rozpoczęli nowy sezon 2025/2026. Wystąpili w I Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym juniorek i juniorów, który odbył się w Makowie.
Tenisiści rozpoczęli nowy sezon

Młodzi tenisiści stołowi Omegi Kleszczów rozpoczęli zmagania na otwarcie sezonu w I Międzypowiatowym Turnieju Klasyfikacyjnym, który odbył się w Moszczenicy. Czwórka naszych reprezentantów walczyła w trzech kategoriach wiekowych: młodzik, kadet i junior. Podopieczni trenera Huberta Zawiślaka pokazali się z bardzo dobrej strony.
Lena dziewiąta w Białymstoku

W długi weekend majowy (1-3 maja) w Białymstoku odbyły się Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym kadetek i kadetów w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych. LKS Omegę Kleszczów razem z kadrą Województwa Łódzkiego reprezentowała Lena Zawiślak.












