
Szymon Kumor z awansem

W Hali Sportowej w Moszczenicy odbył się I Międzypowiatowy Klasyfikacyjny Turniej młodzików, kadetów i juniorów w tenisie stołowym. W turnieju tym wziął udział zawodnik LKS Omega Kleszczów Szymon Kumor, który spisał się bardzo dobrze.
Trzy medale Leny w Makowie

Udany weekend zaliczyli tenisiści stołowi Omegi, którzy startowali w Mistrzostwach Wojewódzktwa kadetów i juniorów w Makowie. Aż trzy medale wywalczyła Lena Zawiślak.
Świetny start Leny w Nadarzynie

W Nadarzynie odbyło się III Grand Prix Polski kadetek w Tenisie Stołowym. Po wcześniejszych zwycięskich eliminacjach wojewódzkich w turnieju tym wystąpiła Lena Zawiślak. I był to bardzo udany start.
Kolejny cenny punkt tenisistów

Omega Kleszczów z kolejnym remisem w V lidze tenisa stołowego. Nasza drużyna zremisowała w Łodzi z MKS Jedynką II 5:5. Młody zespół Omegi prowadził po pierwszej fazie spotkania 3:1, ale później pojedynek się wyrównał. Nasz zespół wygrywał jeszcze 5:4. Ostatnia gra padła jednak łupem gospodarzy i mecz zakończył się sprawiedliwym remisem 5:5.
Lena zakończyła tegoroczne starty

Wraz z końcem drugiego Grand Prix Polski Juniorów, który odbył się Krakowie (15-16 grudnia), a w którym Omegę Kleszczów reprezentowała Lena Zawiślak, zakończyła się pierwsza część sezonu tenisa stołowego.












