• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Amelia Pawelus
  • Oskar OŁUBEK

  • Oliwier KRZYSZKOWSKI

  • Maksymilian ZAWIŚLAK

  • Amelia PAWELUS

Cenny remis naszych tenisistów

MIOST |

Jest pierwszy punkt tenisistów Omegi Kleszczów w rozgrywkach V ligi. Najmłodszy zespół w rozgrywkach zremisował z TKS II Kamieńsk 5:5. Po 2,5 punktu dla naszej drużyny zdobyli: Lena Zawiślak i Szymon Kumor, a Omegę w tym meczu reprezentowała także Klaudia Serwa.

Kolejny bardzo dobry występ Leny

MIOST |

Bardzo dobry występ w III wojewódzkim turnieju kwalifikacyjnym w tenisie stołowym odnotowała nasza młodziczka Lena Zawiślak, która w Moszczenicy stoczyła wyrównaną walkę z o kilka lat starszymi przeciwniczkami z całego województwa.

Bardzo dobre starty Leny w WTK

MIOST |

Dwa bardzo dobre starty zanotowała w czasie minionego weekendu utalentowana tenisistka stołowa Omegi Kleszczów Lena Zawiślak. Rywalizowała w Wojewódzkich Turniejach Klasyfikacyjnych w Rawie Mazowieckiej i Moszczenicy. Poniżej szczegóły jej występów.

Lena zbierała doświadczenie

MIOST |

W Dębicy odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek w tenisie stołowym. W imprezie tej rangi Omegę reprezentowała Lena Zawiślak, która wcześniej w eliminacjach wojewódzkich wywalczyła awans i już sam udział był dużym sukcesem.

Maks lepszy od taty-trenera

MIOST |

W Łodzi odbył się II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny seniorów w tenisie stołowym. W turnieju tym wzięli udział zawodnicy pierwszej drużyny Omegi Kleszczów.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl    

www.keeza.pl

www.tomadex.pl