
Cenny remis naszych tenisistów

Jest pierwszy punkt tenisistów Omegi Kleszczów w rozgrywkach V ligi. Najmłodszy zespół w rozgrywkach zremisował z TKS II Kamieńsk 5:5. Po 2,5 punktu dla naszej drużyny zdobyli: Lena Zawiślak i Szymon Kumor, a Omegę w tym meczu reprezentowała także Klaudia Serwa.
Kolejny bardzo dobry występ Leny

Bardzo dobry występ w III wojewódzkim turnieju kwalifikacyjnym w tenisie stołowym odnotowała nasza młodziczka Lena Zawiślak, która w Moszczenicy stoczyła wyrównaną walkę z o kilka lat starszymi przeciwniczkami z całego województwa.
Bardzo dobre starty Leny w WTK

Dwa bardzo dobre starty zanotowała w czasie minionego weekendu utalentowana tenisistka stołowa Omegi Kleszczów Lena Zawiślak. Rywalizowała w Wojewódzkich Turniejach Klasyfikacyjnych w Rawie Mazowieckiej i Moszczenicy. Poniżej szczegóły jej występów.
Lena zbierała doświadczenie

W Dębicy odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek w tenisie stołowym. W imprezie tej rangi Omegę reprezentowała Lena Zawiślak, która wcześniej w eliminacjach wojewódzkich wywalczyła awans i już sam udział był dużym sukcesem.
Maks lepszy od taty-trenera

W Łodzi odbył się II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny seniorów w tenisie stołowym. W turnieju tym wzięli udział zawodnicy pierwszej drużyny Omegi Kleszczów.












