• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Paweł KOWALSKI

  • Klaudia OŁUBEK

  • Oliwier KRZYSZKOWSKI

Ostatnie mecze rundy za nami

MIOST |

To były już ostatnie spotkania rundy jesiennej w wykonaniu seniorskich drużyn Omegi Kleszczów. Pierwsza drużyna grała w Aleksandrowie z miejscowym Sokołem. Zespół Jacka Berensztajna przegrał 0:3 (0:0) i na półmetku IV ligi łódzkiej zajmuje jedenaste miejsce.

W 17 meczach wywalczył 22 punkty. Omega siedem razy wygrała, raz zremisowała i dziewięć razy schodziła z boiska pokonana. Udany finisz drugiej drużyny pozwolił zaś drużynie Tomasza Walioszczyka wydźwignąć się nad strefę spadkową w tabeli klasy okręgowej (grupa II). Ostatni mecz, na boisku w Łękińsku, zakończył się wygraną Omegi II 4:2 (3:1). Bramki dla naszej drużyny strzelili: Maciej Roczek, Patryk Gal, Filip Zatorski i Konrad Smolarek.

Dzięki piątej wygranej w sezonie Omega II awansowała na jedenaste miejsce w tabeli. W 15 meczach wywalczyła 16 punktów. Pięć razy wygrała, raz zremisowała i doznała dziewięciu porażek.

Kolejne ligowe mecze nasze drużyny rozegrają wiosną 2024 roku. Pod koniec stycznia wznowią zaś treningi. Trenerzy mają już wstępnie opracowany harmonogram gier sparingowych, a o szczegółach będziemy informować.

Zdjęcie: Sokół Aleksandrów

Partnerzy

lodzkifutbol.pl    

www.keeza.pl

www.tomadex.pl