• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Oliwier KRZYSZKOWSKI

  • Klaudia OŁUBEK

  • Paweł KOWALSKI

Minimalna porażka z Orkanem

MIOST |

Znów Omega zagrała dobry mecz i znów pozostał duży niedosyt. Nasza drużyna w pojedynku 32. kolejki Betcris IV ligi łódzkiej uległa na Stadionie Gminnym w Kleszczowie Orkanowi Buczek 1:2 (0:1). Orkan wygrywał już 2:0, ale druga połowa należała do zespołu Jacka Berensztajna. Kontaktową bramkę strzelił Przemysław Szewczyk, a później nasza drużyna nie wykorzystała kilku innych świetnych sytuacji.

Orkan objął prowadzenie już w 4. minucie po trafieniu Szymona Kuleszy. Nie popisała się przy tym trafieniu nasza obrona. Omega mogła wyrównać w pierwszej połowie, ale pod bramką Orkana brakowało skuteczności. Kilka minut po wznowieniu gry było 2:0. Tym razem Pawła Wiśniewskiego pokonał Michał Lewandowski. Chwilę później kontaktowego gola strzelił Przemysław Szewczyk. Później to Omega nadawała ton wydarzeniom na boisku, ale brakowało skuteczności. Pojedynek z bramkarzem gości przegrał Bartłomiej Trzeboński, a piękny strzał z wolnego Mateusza Roczka w jeszcze lepszym stylu obronił golkiper Orkana.

Omega Kleszczów - Orkan Buczek 1:2 (0:1)
Bramki: Przemysław Szewczyk 50 - Szymon Kulesza 4, Michał Lewandowski 49

Omega: Paweł Wiśniewski - Roczek ż, Niedbała, Hrynkiv, Ochocki (90' Nowak) - Miarka, Pieniążek (67' Ociepa cz), Wiewiórowski, Wieloch (46' Załęski), Szewczyk - Trzeboński

15 czerwca o 15:00 nasza drużyna rozegra ostatni w tym sezonie pojedynek wyjazdowy. Zmierzy się w Opocznie z miejscową Ceramiką.

 

 

Partnerzy

lodzkifutbol.pl    

www.keeza.pl

www.tomadex.pl