
Udane zakończenie roku karateków

Czworo karateków Omegi Kleszczów wzięło udział w turnieju o Puchar Prezydenta Grudziądza. Zgłoszonych zostało 70 zawodników, którzy podzieleni zostali na kategorie wiekowe. Nasi reprezentanci spisali się bardzo dobrze wieńcząc w ten sposób 2024 rok.
W kategorii kata pierwsze miejsce zajęli Jan Szataniak i Adam Tanasewicz, a na drugim stopniu podium stanęli: Szymon Kubera i Karolina Wieczorek. W kategorii Shuyo Waza Kumite Jan Szataniak i Szymon Kubera wygrali swoje konkurencje. - Na zakończenie turnieju niespodzianką był Mikołaj, który obdarował uczestników słodyczami. Dla mnie zaś prezentem był udany start naszych zawodników - powiedział trener Zbigniew Berłowski.












