
Derby powiatu dla Omegi

Czwarte zwycięstwo w tym sezonie IV ligi łódzkiej odnieśli piłkarze Omegi Kleszczów. Nasz zespół wygrał drugi wyjazdowy mecz z rzędu pokonując Włókniarza Zelów 2:0 (0:0). O wygranej zdecydowały bramki zdobyte w drugiej połowie spotkania.
Wyjazdowa wygrana w Rzgowie

Trzecią wygraną w czwartoligowym sezonie 2015/2016 odniosła Omega Kleszczów. Zespół Marcina Zimocha pewnie pokonał w Rzgowie miejscowego Zawiszę 4:2 (2:1). Dzięki wygranej nasz zespół plasuje się na piątym miejscu w tabeli mając na koncie dwa punkty mniej od lidera - GKS II Bełchatów.
Marcin Zimoch: Wierzyliśmy w siebie

Trener Omegi Kleszczów Marcin Zimoch na pomeczowej konferencji prasowej przyznał, że jego drużyna nie przestraszyła się Widzewa i starała się walczyć o wygraną. Jeden punkt traktuje jako sukces.
Widzew zgubił punkty w Kleszczowie

RTS Widzew Łódź już w czwartej kolejce czwartoligowego sezonu stracił punkty. Zespół Witolda Obarka nie potrafił wygrać w Kleszczowie z Omegą. Nasi zawodnicy zawiesili łodzianom poprzeczkę bardzo wysoko, a przy odrobinie szczęścia mogli nawet wygrać. Strzał Krzysztofa Kowalskiego w pierwszej połowie trafił w słupek widzewskiej bramki.
Ważna informacja dla kibiców przed meczem z Widzewem!

To bez wątpienia będzie niezwykłe wydarzenie w historii naszego klubu. W najbliższą sobotę (29 sierpnia) do Kleszczowa przyjedzie RTS Widzew Łódź - kontynuator tradycji czterokrotnego mistrza Polski i ostatniego reprezentanta naszego kraju w fazie grupowej Ligi Mistrzów. O 15:00 na stadionie przy Sportowej rozpocznie się mecz 4. kolejki IV ligi łódzkiej.












