
Juniorzy wygrali z Czarnymi Panterami

Kolejny dobry mecz juniorów starszych, którzy występują w II lidze wojewódzkiej A1. Drużyna trenera Pawła Szulca wygrała trzecie kolejne spotkanie i wraz z UKS SMS II Łódź prowadzi w tabeli. Na boisku w Żłobnicy nasz zespół pokonał AKS SMS II Łódź 3:0.
Bramki zdobyli: Nataniel Czuba, Sebastian Olkowski i Jakub Serwa z rzutu karnego. Szkoleniowiec zadowolony był ze stworzonych sytuacji podbramkowych, a także z tego, że bardzo dobrze spisywała się obrona oraz bramkarz. 16 maja o 13:30 nasz zespół zmierzy się na wyjeździe z Metalowcem Łódź.












