• OMEGA
  • OMEGA
  • Amelia Pawelus
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Maksymilian ZAWIŚLAK

  • Amelia PAWELUS

  • Oskar OŁUBEK

  • Oliwier KRZYSZKOWSKI

Juniorzy wygrali z Czarnymi Panterami

MIOST |

Kolejny dobry mecz juniorów starszych, którzy występują w II lidze wojewódzkiej A1. Drużyna trenera Pawła Szulca wygrała trzecie kolejne spotkanie i wraz z UKS SMS II Łódź prowadzi w tabeli. Na boisku w Żłobnicy nasz zespół pokonał AKS SMS II Łódź 3:0.

Bramki zdobyli: Nataniel Czuba, Sebastian Olkowski i Jakub Serwa z rzutu karnego. Szkoleniowiec zadowolony był ze stworzonych sytuacji podbramkowych, a także z tego, że bardzo dobrze spisywała się obrona oraz bramkarz. 16 maja o 13:30 nasz zespół zmierzy się na wyjeździe z Metalowcem Łódź.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl    

www.keeza.pl

www.tomadex.pl