
Kolejny dobry weekend juniorów

Bardzo dobrze prezentują się juniorskie drużyny Omegi Kleszczów prowadzone przez trenera Pawła Szulca. Miniony weekend przyniósł zwycięstwo i remis. Juniorzy starsi (A1) pokonali KS Grocholice 4:0, a juniorzy młodsi (B1) zremisowali na trudnym terenie w Gorzkowicach z miejscowym GUKS 1:1.
Bramki dla Omegi w meczu KS Grocholice strzelili: Nataniel Czuba 2, Piotr Zybura i Wiktor Jaworski. Trzy asysty zanotował zaś Adam Olczyk. W Gorzkowicach wyrównującego gola z rzutu karnego zdobył natomiast Michał Zalewski.












