• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Amelia Pawelus
  • Oskar OŁUBEK

  • Oliwier KRZYSZKOWSKI

  • Maksymilian ZAWIŚLAK

  • Amelia PAWELUS

Oskar Ołubek wicemistrzem Polski!

MIOST |

Zawodnik Omegi Kleszczów Oskar Ołubek nie zawiódł swojej publiczności i wywalczył srebrny medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów, które trwają w Kleszczowie. Oskar prowadził po rwaniu, ale w podrzucie zajął drugie miejsce i ostatecznie w dwuboju również uplasował się na drugiej lokacie. To jednak wspaniały sukces naszego zawodnika.

W rwaniu Oskar osiągnął 137 kilogramów, a w podrzucie 176 kilogramów. To dało mu 313 kilogramów w dwuboju. To są nowe rekordy życiowe naszego sztangisty. Na czwartej pozycji uplasował się drugi z zawodników Omegi - Karol Tomczak.

Kibiców zapraszamy w niedzielę (25 maja) o 10:00. W wadze do 109 kilogramów wystartuje Marcin Jakóbczak, który ma duże szanse na podium. Mistrzostwa rozgrywane są w hali sportowej Kompleksu Solpark.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl    

www.keeza.pl

www.tomadex.pl