
Czekamy na medalowe wieści

W malezyjskim Penang rozpoczynają się 6. mistrzostwa świata juniorek i juniorów młodszych (Under 17). Do zawodów zgłosiło się 305 zawodniczek i zawodników (125 – juniorki, 180 – juniorzy) z 54 krajów. Polska wystawia pełnie ekipy – 7 juniorek i 8 juniorów.
Sylwia leci do Malezji

Do siedziby naszego klubu przyszło powołanie dla Sylwii Oleśkiewicz, która reprezentować będzie Polskę w Mistrzostwach Świata Juniorek i Juniorów do lat 17. Impreza odbędzie się w Malezji, w mieście Penang, w dniach 20-25 października.
Sylwia powołana na zgrupowanie

Polski Związek Podnoszenia Ciężarów powołał zawodniczkę Omegi Kleszczów Sylwię Oleśkiewicz na zgrupowanie szkoleniowe kadry narodowej juniorek do lat 17, które odbędzie się w dniach 1-16 października w kleszczowskim Solparku.
Klaudia powołana na zgrupowanie kadry

Do siedziby naszego klubu przyszło kolejne powołanie dla Klaudii Ołubek. Tym razem nasza sztangistka ma stawić się na zgrupowanie szkoleniowe kadry juniorek do lat 20, które w dniach 23 września - 1 października odbędzie się w GKS Andaluzja Piekary Śląskie.
Sylwia spaliła trzy podejścia w rwaniu

Sztangistka Omegi Kleszczów Sylwia Oleśkiewicz nie zdobyła kolejnego medalu mistrzowskiej imprezy. W Nowym Tomyślu gdzie odbywają się Mistrzostwa Europy do lat 15 i 17, podopieczna trenera Sebastiana Ołubka, spaliła wszystkie trzy podejścia w rwaniu (kategoria wagowa do 48 kilogramów) i nie została sklasyfikowana w dwuboju.












