
Powołania dla Sylwii i Klaudii

Dwie sztangistki LKS Omega Kleszczów Sylwia Oleśkiewicz i Klaudia Ołubek powołane zostały na letnie zgrupowania szkoleniowe. Sylwia uczestniczy w zgrupowaniu kadry juniorek do lat 17, które potrwa do 7 lipca w kleszczowskim Solparku. Nasza zawodniczka przygotowuje się pod okiem trenera kadry, pracującego również w Omedze Kleszczów Sebastiana Ołubka.
Oliwier najlepszy w Nowym Tomyślu

Rośnie nam wielki sportowy talent Oliwier Ołubek okazał się najlepszy w swojej grupie wiekowej podczas III Ogólnopolskiego Wieloboju Atletycznego, który odbył się w Nowym Tomyślu.
Wygrana Oskara, Wiktoria druga

W Konstantynowie Łódzkim odbyły się mistrzostwa województwa łódzkiego młodzików do lat 15 w podnoszeniu ciężarów. Startowało w nich dwoje zawodników Omegi Kleszczów.
Sylwia najlepsza na Malcie!

Znakomicie spisała się reprezentacja Polski, złożona z zawodników U15, U 17 i U20 w 3. Turnieju o Puchar Unii Europejskiej. Polacy obronili trofeum wywalczone przed rokiem we Włoszech. Jedną z głównych postaci naszej reprezentacji była Sylwia Oleśkiewicz, która wygrała punktację Sinclaira w kategorii wiekowej do 17 lat!
Prestiżowy start Sylwii na Malcie

W najbliższy piątek i sobotę (6-7 maja) w maltańskim mieście Bormla rozegrany zostanie 3. Turniej o Puchar Unii Europejskiej. W zawodach wystartują zespoły składające się z młodziczek i młodzików do 15 lat oraz juniorek i juniorów do lat 17 i 20. W reprezentacji Polski znalazła się Sylwia Oleśkiewicz.












