
Brązowy medal Dominiki Kępińskiej

Kolejny medal ogólnopolskiej imprezy dla sekcji podnoszenia ciężarów LKS Omega Kleszczów. Dominika Kępińska wywalczyła brąz w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS do lat 20, które odbyły się w Kurzętniku.
Sylwia z brązowym seniorskim medalem!

Sylwia Oleśkiewicz wywalczyła pierwszy w karierze medal mistrzostw Polski seniorek! 16-letnia sztangistka Omegi Kleszczów spisała się znakomicie w 22. Mistrzostwach Kraju Kobiet, które odbyły się w Makowie Mazowieckim.
Rekordy życiowe młodych sztangistów

W Burzeninie rozegrane zostały mistrzostwa Polski młodzików (do 15 lat) w podnoszeniu ciężarów. Nasz klub reprezentowali: Aleksandra Kopka, Klaudia Głowacka i Oskar Ołubek.
Sebastian Ołubek trenerem kadry do lat 17!

To wielkie wyróżnienie dla szkoleniowca Omegi Kleszczów. Sebastian Ołubek zatwierdzony został oficjalnie przez Zarząd PZPC na stanowisku trenera kadry narodowej juniorek do lat 17.
Udane występy w Radomsku

W Radomsku odbyły się mistrzostwa województwa do 15 lat w podnoszeniu ciężarów. W zawodach wzięli udział najlepsi zawodnicy z takich klubów jak: Włókniarz Konstantynów, Opocznianka Opoczno, LKS Gałkówek, Gryf Bujny, UMLKS Radomsko, Burza Burzenin, LKS Dobryszyce i oczywiście Omega Kleszczów. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem kibiców.












