• OMEGA
  • Amelia Pawelus
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Oskar OŁUBEK

  • Amelia PAWELUS

  • Oliwier KRZYSZKOWSKI

  • Maksymilian ZAWIŚLAK

Brązowy medal Dominiki Kępińskiej

MIOST |

Kolejny medal ogólnopolskiej imprezy dla sekcji podnoszenia ciężarów LKS Omega Kleszczów. Dominika Kępińska wywalczyła brąz w Mistrzostwach Krajowego Zrzeszenia LZS do lat 20, które odbyły się w Kurzętniku.

Sylwia z brązowym seniorskim medalem!

MIOST |

Sylwia Oleśkiewicz wywalczyła pierwszy w karierze medal mistrzostw Polski seniorek! 16-letnia sztangistka Omegi Kleszczów spisała się znakomicie w 22. Mistrzostwach Kraju Kobiet, które odbyły się w Makowie Mazowieckim.

Rekordy życiowe młodych sztangistów

MIOST |

 

W Burzeninie rozegrane zostały mistrzostwa Polski młodzików (do 15 lat) w podnoszeniu ciężarów. Nasz klub reprezentowali: Aleksandra Kopka, Klaudia Głowacka i Oskar Ołubek.

Udane występy w Radomsku

MIOST |

W Radomsku odbyły się mistrzostwa województwa do 15 lat w podnoszeniu ciężarów. W zawodach wzięli udział najlepsi zawodnicy z takich klubów jak: Włókniarz Konstantynów, Opocznianka Opoczno, LKS Gałkówek, Gryf Bujny, UMLKS Radomsko, Burza Burzenin, LKS Dobryszyce i oczywiście Omega Kleszczów. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem kibiców.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl    

www.keeza.pl

www.tomadex.pl