
Rezerwy pożegnały jesień wygraną

Zwycięstwem Omegi II Kleszczów z Wolanką Wola Krzysztoporska 3:2 (2:1) zakończył się mecz ostatniej kolejki rundy jesiennej w grupie II Decathlon Klasy Okręgowej. Zespół prowadzony wyjątkowo przez Wojciecha Robaszka (zastąpił Tomasza Walioszczyka) wygrywał 2:0, ale później stracił dwie bramki i jednego zawodnika (Szymon Podawca zobaczył dwie żółte kartki). Grając od 36. minuty w dziesiątkę strzelił zwycięskiego gola.
Jego autorem był w 71. minucie Łukasz Knosała. Wcześniej bramki dla Omegi II zdobyli: Filip Kowalski i Szymon Podawca. Z dorobkiem 20 punktów nasza drużyna przezimuje na ósmej pozycji. Wygrała sześć meczów, dwa zremisowała i siedem razy schodziła z boiska pokonana.
Omega II Kleszczów - Wolanka Wola Krzysztoporska 3:2 (2:1)
Bramki dla Omegi II: Filip Kowalski 5, Szymon Podawca 16, Łukasz Knosała 71
Omega II: Ochap - Tomalka, Woźniak, Krystian Szewczyk, Piechaczek (46' Muszyński) - Kowalski (87' Michalczyk), Podawca, Muskała, Knosała, Jędrzejczyk - Konrad Smolarek












