• OMEGA
  • OMEGA
  • Amelia Pawelus
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Maksymilian ZAWIŚLAK

  • Amelia PAWELUS

  • Oskar OŁUBEK

  • Oliwier KRZYSZKOWSKI

Rezerwy pożegnały jesień wygraną

MIOST |

Zwycięstwem Omegi II Kleszczów z Wolanką Wola Krzysztoporska 3:2 (2:1) zakończył się mecz ostatniej kolejki rundy jesiennej w grupie II Decathlon Klasy Okręgowej. Zespół prowadzony wyjątkowo przez Wojciecha Robaszka (zastąpił Tomasza Walioszczyka) wygrywał 2:0, ale później stracił dwie bramki i jednego zawodnika (Szymon Podawca zobaczył dwie żółte kartki). Grając od 36. minuty w dziesiątkę strzelił zwycięskiego gola.

Jego autorem był w 71. minucie Łukasz Knosała. Wcześniej bramki dla Omegi II zdobyli: Filip Kowalski i Szymon Podawca. Z dorobkiem 20 punktów nasza drużyna przezimuje na ósmej pozycji. Wygrała sześć meczów, dwa zremisowała i siedem razy schodziła z boiska pokonana.

Omega II Kleszczów - Wolanka Wola Krzysztoporska 3:2 (2:1)
Bramki dla Omegi II: Filip Kowalski 5, Szymon Podawca 16, Łukasz Knosała 71

Omega II: Ochap - Tomalka, Woźniak, Krystian Szewczyk, Piechaczek (46' Muszyński) - Kowalski (87' Michalczyk), Podawca, Muskała, Knosała, Jędrzejczyk - Konrad Smolarek

Partnerzy

lodzkifutbol.pl    

www.keeza.pl

www.tomadex.pl