
Spadamy z podniesioną głową

Mimo zdecydowanie lepszej postawy w rundzie wiosennej rezerwy Omegi Kleszczów nie zdołały się utrzymać w piotrkowskiej klasie okręgowej. W ostatnim spotkaniu przed własną publicznością podopieczni Witolda Sowały zremisowali z trzecim w tabeli Świtem Kamieńsk 2:2 (1:1). To siedemnasty punkt wywalczony wiosną.
Pechowa końcówka w Niewiadowie

Nie udało się piłkarzom rezerw Omegi Kleszczów przywieźć punktów z Niewiadowa. Zespół Witolda Sowały przegrał z wiceliderem piotrkowskiej klasy okręgowej 0:1 (0:0), tracąc bramkę w doliczonym czasie gry. Szanse na utrzymanie w lidze zmalały do minimum.
Bardzo ważna wygrana ze Szczerbcem

Tylko wygrana dawała rezerwom Omegi podtrzymanie szans na utrzymanie w klasie okręgowej. Nasz zespół stanął na wysokości zadania i pokonał drużynę Szczerbca Wolbórz 3:0 (1:0) w meczu 23. kolejki. Bramki dla Omeżki zdobyli: Szymon Lesiakowski, Paweł Szulc i Krzysztof Baryła.
Grabka lepsza w meczu o sześć punktów

Trzeciej wiosennej porażki doznały rezerwy Omegi, które w spotkaniu 21. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej uległy na własnym boisku Grabce Grabica 1:2 (0:2). Jedyną bramkę zdobył dla naszej drużyny Dawid Barański.
Czwarta wiosenna wygrana Omeżki

To zupełnie inny zespół niż w rundzie jesiennej. Rezerwy Omegi Kleszczów wygrały swój czwarty mecz wiosną i awansowały na dziesiąte miejsce w ligowej tabeli. Nasza drużyna w spotkaniu 19. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej wygrała przed własną publicznością z LKS Mniszków 3:1 (1:1).












