
Derbowa wygrana z Alfą

Kolejny mecz sparingowy rozegrały występujące w klasie okręgowej rezerwy Omegi Kleszczów. Tym razem był to derbowy pojedynek, a rywalem zespołu Marcina Zimocha była B-klasowa Alfa. Omeżka wygrała to spotkanie 4:1.
Sparingowa przegrana rezerw
Pierwszy mecz sparingowy w okresie przygotowawczym przed rundą wiosenną piotrkowskiej klasy okręgowej rozegrali piłkarze Omegi II Kleszczów. Rywalem drużyny Marcina Zimocha był czwartoligowy Włókniarz Zelów.
Od czterech spotkań bez wygranej

Nie udało się rezerwom Omegi Kleszczów wygrać ostatniego meczu w rundzie jesiennej. W spotkaniu 13. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej zespół Marcina Zimocha zremisował w Mierzynie z ostatnim w tabeli miejscowym LKS 2:2 (2:1).
Przegrana w fatalnym stylu

Niekorzystnie wypadło jesienne pożegnanie z własną publicznością zespołu rezerw. W meczu 12. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej Omega II uległa Gerlachowi Drzewica 1:3 (0:1). Ambitnie walczący goście zasłużenie zdobyli komplet punktów.
Nieudanego weekendu ciąg dalszy

Sprawdziło się to co powiedział Piotr Zientarski. Jeśli weekend rozpocznie się od porażki drużyny Jacka Drzewieckiego (I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych) to niestety przegrywają później wszystkie zespoły Omegi. Tak było wczoraj i tak niestety stało się w niedzielę.












