
Przegrywali 0:2, a mimo to wygrali!

Szóste zwycięstwo w bieżących rozgrywkach odniosły rezerwy Omegi Kleszczów. Nasz zespół wykazał się w Kamieńsku charakterem odwracając losy niekorzystnie rozpoczętego spotkania.
Rezerwy też z kompletem punktów

Omega II Kleszczów podtrzymała zwycięską weekendową serię i w meczu 8. kolejki pokonała przed własną publicznością GUKS Gorzkowice 2:1 (1:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Patryk Trajdos i Adrian Pędziwiatr.
"Góral" rozpoczął i zakończył

Omega II Kleszczów zremisowała na własnym boisku z LKS Mniszków 3:3 (2:2) w spotkaniu 7. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej. Wynik spotkania otworzył już w 1. minucie Hubert Górski. Doświadczony zawodnik w doliczonym czasie gry trafił po raz drugi do siatki ratując remis.
Rezerwy zagrały na piątkę

Czwarte zwycięstwo w tym sezonie odniosły rezerwy Omegi. Nasz zespół pewnie pokonał przed własną publicznością beniaminka z Niechcic 5:2 (3:1).
Pierwsza porażka rezerw

Po raz pierwszy goryczy porażki doznali w sezonie 2014/2015 piłkarze rezerw Omegi Kleszczów. Zespół Marcina Zimocha przegrał w Niewiadowie z miejscową Stalą 1:3 (0:1). Honorową bramkę zdobył dla Omegi II Krzysztof Baryła.












