
Sparingowa porażka rezerw

Przedostatnie spotkanie sparingowe przed rundą wiosenną w klasie okręgowej rozegrała druga drużyna Omegi. Zespół trenera Marcina Zimocha przegrał z liderem okręgówki - Zjednoczonymi Gminą Bełchatów 1:2 (0:0). Honorową bramkę dla Omegi II zdobył Karol Belica.
Rezerwy wygrały w Sulmierzycach

Sparingowe zwycięstwo odniosły rezerwy Omegi Kleszczów, które grały kontrolnie w Sulmierzycach z miejscową Unią. Zespół prowadzony przez Marcina Zimocha wygrał 3:2, a dwie bramki dla Omegi II zdobył Robert Tomesz. Trzeciego gola strzelił z karnego Marcin Sobczak.












