Zaległa wygrana z Astorią Szczerców

W Święto Niepodległości roku juniorzy młodsi Omegi grający w klasie okręgowej rozegrali ostatni mecz rundy jesiennej. Było to zaległe spotkanie z 24 października. Przeciwnikiem była Astoria Szczerców. Omega wygrała mecz 3:2 (0:1).

Mecz od początku przebiegał z lekką przewagą naszej drużyny. W pierwszej połowie Omega miała cztery stuprocentowe sytuacje bramkowe, jednak nie została wykorzystana żadna. Natomiast przeciwnik wykorzystał błąd naszego bramkarza przy strzale z dystansu i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 0:1.
Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia. Już po 30 sekundach od wznowienia gry Patryk Kołodziejczyk popisał się celnym strzałem z rzutu wolnego. Trzeba nadmienić, że odległość od bramki była znaczna bo około 40 metrów. 10 minut później nasz zespół miał ponownie rzut wolny po faulu na Łukaszu Morawskim. Tym razem do wolnego podszedł Krzysztof Kociniak i wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. W 62 minucie na 3:1 podwyższył ponownie Kociniak finalizując dokładne podanie z rzutu wolnego Kołodziejczyka. Gospodarze byli w stanie tylko zmniejszyć rozmiary porażki w samej końcówce spotkania.
Nasz zespół po raz kolejny zaprezentował się z bardzo dobrej strony.

Skład: Lewandowski – Rojszczyk, Kaczmarczyk, Stęplewski, Kusiak – Chwilczyński, Gawłowski, Kociniak, Morawski – Kołodziejczyk, Łakomy.