Porażka na koniec sezonu

W spotkaniu 38. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej Omega Kleszczów przegrała z Lechią Tomaszów 0:2 (0:2). Bramki dla gości zdobyli: Marcin Mirecki w 29. minucie i sześć minut później Wiktor Żytek z rzutu karnego.

Trenerzy Marcin Węglewski i Tomasz Jaworski zdecydowali się zmienić nieco podstawowy skład zespołu. Na ławce rezerwowych spotkanie zaczęli: Jakub Rozwandowicz, Michał Czaplarski i Mariusz Zawodziński. Pierwsza połowa należała do gości, którzy zasłużenie zeszli do szatni z dwubramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie przewagę w polu osiągnęła Omega. Stało się tak na skutek potrójnej zmiany w przerwie. Dobrze grająca defensywa Lechii nie pozwoliła jednak na strzelenie nawet jednego gola. Najbliżej zdobycia bramki był w 63. minucie Hubert Górski. Jego strzał z trudem obronił Artur Holewiński.

Omega Kleszczów - Lechia Tomaszów 0:2 (0:2)

Bramki: Marcin Mirecki 29, Wiktor Żytek 35-karny

Omega: Paweł Wiśniewski - Łucki, Świstak, Słomian, Barański (46' Zawodziński) - Mateusz Janeczek (68' Mateusz Roczek), Szymczyk, Paweł Kowalski (46' Czaplarski), Marciniak ż - Górski, Krzysztof Kowalski.

Trenerzy: Marcin Węglewski, Tomasz Jaworski

Lechia: Holewiński - Matysiak, Cyran, Dolot, Milczarek - Chojecki, Pierzyński ż (85' Pogorzała), Żytek, Król - Mirecki (90' Potakowski), Stańdo ż (52' Rakowski).

Trener: Grzegorz Wesołowski

Sędziował: Robert Hasselbusch (Warszawa). Widzów: 100