Sparingowa sobota w Kleszczowie

Aż trzy mecze sparingowe zaplanowano na sobotę. W dwóch z nich okazję do zaprezentowania swojej dyspozycji mieli gracze pierwszej drużyny. Oba mecze zakończyły się wygraną. Rezerwy Omegi grały w Żłobnicy z Polonią Piotrków i przegrały 1:2 (0:2).

Lepiej od rezerw w pierwszym swoim sobotnim spotkaniu spisała się drużyna Marcina Węglewskiego i Tomasza Jaworskiego. Omega pokonała 3:2 (1:2) Zjednoczonych Bełchatów. Bramki zdobyli: Mateusz Jacak (44. minuta), Michał Czaplarski (61. minuta z karnego) i Mariusz Zawodziński (84. minuta). O 13:00 Omega w innym składzie rozpoczęła test-mecz z Włókniarzem Pabianice (łódzka klasa okręgowa). Nasza drużyna rozbiła rywala aż 6:2 (3:1). Warto zauważyć powrót Jakuba Rozwandowicza, który przez kilka dni trenował w Stalowej Woli.

Omega Kleszczów – Zjednoczeni Bełchatów 3:2 (1:2)
(Mateusz Jacak 44, Michał Czaplarski 61-karny, Mariusz Zawodziński 84 – Jakub Kubicz 39, 43-karny)

Omega II Kleszczów - Polonia Piotrków 1:2 (0:2)
(Robert Tomesz 81 - Mariusz Zaor 20, 36)

Omega Kleszczów – Włókniarz Pabianice 6:2 (3:1)
(dla Omegi: Adrian Pędziwiatr 19, Jakub Rozwandowicz 26, 90, Hubert Górski 35, Krzysztof Kowalski 65, Krystian Kolasa 85)