Podział punktów z ŁKS

Remisem 1:1 (0:0) zakończyło się spotkanie 19. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej pomiędzy Omegą Kleszczów i ŁKS Łódź. Bramkę dla naszej drużyny zdobył w 63. minucie spotkania Mariusz Zawodziński.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, a stroną przeważającą była drużyna Tomasza Jaworskiego. Najlepszą sytuację do zdobycia gola miał Dominik Cukiernik. Nie wykorzystał jednak świetnego podania od Michała Czaplarskiego i przeniósł piłkę ponad bramką Michała Kołby. O wiele ciekawsza była druga połowa. Już na jej początku groźnie strzelał Adam Olejnik, a bramkarz ŁKS wybił piłkę na rzut rożny. W 63. minucie Olejnik zagrał piłkę do Mariusza Zawodzińskiego, a popularny "Owca" bez problemów umieścił piłkę w bramce. Wyrównanie padło w 75. minucie. Dośrodkowanie Artura Golańskiego skutecznie wykończył Marcin Zimoń ustalając wynik spotkania na 1:1. W końcówce było gorąco pod bramką Omegi, ale szczęśliwie Paweł Wiśniewski obronił uderzenie Aleksandra Ślęzaka. - Pozostał niedosyt, ale wynik trzeba uszanować - powiedział trener Omegi Tomasz Jaworski.

Omega Kleszczów - ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
Bramki: Mariusz Zawodziński 63 - Marcin Zimoń 75

Omega: Wiśniewski - Jacak, Łucki, Słomian, Kowalski - Olejnik, Czaplarski ż, Cukiernik (80' Kolasa, 90' Dryja), Marciniak, Zawodziński (87' Kabziński) - Wałęski.
Trener: Tomasz Jaworski