Dwa gole Berga dały wygraną!

Piłkarze Omegi Kleszczów zrehabilitowali się za porażkę sprzed tygodnia z rezerwami Legii Warszawa. Wygrali na wyjeździe z GKP Targówkiem 2:0 (2:0). Obie bramki zdobył w pierwszej połowie wychowanek Omegi Dawid Berg.

W 2. minucie nasza drużyna objęła prowadzenie. Z rzutu wolnego strzelał Michał Czaplarski, a odbitą przez bramkarza piłkę skierował do siatki Dawid Berg. Ta para zawodników miała również udział w drugim golu. Czaplarski wypuścił Berga w tzw. "uliczkę", a ten wygrał pojedynek sam na sam z golkiperem gospodarzy.

W drugiej części gry Omega kontrolowała przebieg meczu. Dobrych sytuacji na podwyższenie wyniku nie wykorzystali Czaplarski i wprowadzony w drugiej połowie Hubert Górski.

Za tydzień nasz zespół zmierzy się na własnym boisku z ligowym outsiderem Mechanikiem Radomsko. Początek spotkania w sobotę (5 kwietnia) o 16:00.

GKP Targówek (Warszawa) - Omega Kleszczów 0:2 (0:2)
Bramki: Dawid Berg 2, 43

Omega: Wiśniewski - Łucki ż (75' Piotrowski), Świstak, Szubert, Jacak (85' Barański) - Marciniak, Rozwandowicz ż, Zawodziński (81' Szymczyk ż), Kabziński ż, Berg - Czaplarski (70' Górski).