Tylko remis z Mechanikiem

Omega Kleszczów zremisowała 1:1 (1:0) z Mechanikiem Radomsko w meczu 26. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. W pierwszej połowie bramkę dla Omegi zdobył Marcin Kabziński (13. minuta). Ambitnie walczący Mechanik wyrównał po strzale Dariusza Frączyka.

Dość szybko Omega zdobyła bramkę. W 13. minucie Rafała Dawida pokonał Marcin Kabziński. Nasz zespół miał optyczną przewagę, ale niewiele z niej wynikało. W drugiej połowie radomszczanie mieli świetną sytuację do zdobycia wyrównującego gola. Nie wykorzystał jej Adam Olejnik. W odpowiedzi po zamieszaniu podbramkowym piłka trafiła w słupek bramki Mechanika. Kiedy wydawało się, że Omega wygra 1:0 padł gol dla Mechanika. Zdobył go Dariusz Frączyk. Strata punktów jest dużą i niestety przykrą dla Omegi niespodzianką.

W następnej kolejce Omega pojedzie do Łodzi na mecz z rezerwami Widzewa.

Omega Kleszczów - Mechanik Radomsko 1:1 (1:0)

Bramki: Marcin Kabziński 13 - Dariusz Frączyk 89

Omega: Paweł Wiśniewski - Szubert (64' Słomian), Świstak, Piotrowski ż, Jacak ż - Berg, Kabziński, Zawodziński (72' Szymczyk), Marciniak, Rozwandowicz - Czaplarski (75' Górski).

Trenerzy: Marcin Węglewski i Tomasz Jaworski

Mechanik: Dawid - Nowak ż, Frączyk, Michalski, Lewacki (71' Tazbir) - Radziejewski, Szewczyk (71' Żak), Antczak (87' Majewski), Adam Olejnik (87' Brych), Dryja - Walioszczyk.

Trener: Krzysztof Kowalski

Sędzia: Patryk Adamczyk (Łódź). Widzów: 200