Omega odpadła z Pucharu Polski

Omega Kleszczów nie zagra w półfinale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Nasz zespół przegrał dziś w Łodzi z rezerwami Widzewa 1:2 (1:0). Decydująca bramka dla łódzkiej drużyny padła w 87. minucie.

Pierwsza połowa należała do Omegi. Goście udokumentowali ją w 35. minucie bramką Jakuba Rozwandowicza. W drugiej połowie do głosu doszły rezerwy Widzewa. Wyrównał dziesięć minut po wznowieniu Bartosz Narożnik. Kilka chwil później Omega mogła wyjść na prowadzenie. Aleksiej Berezin obronił jednak rzut karny egzekwowany przez Rozwandowicza. Kiedy wydawało się, że dojdzie do dogrywki bramkę na wagę awansu zdobył Patryk Mikita. W ostatniej minucie mógł wyrównać Rozwandowicz. Nie trafił jednak czysto w piłkę i mecz zakończył się wygraną Widzewa II.

Widzew II Łódź - Omega Kleszczów 2:1 (0:1)
Bramki: Bartosz Narożnik 55, Patryk Mikita 87 - Jakub Rozwandowicz 35

Widzew II: Berezin - Bogusławski, Perez, Kasperkiewicz, Kozłowski - Czapliński, Maksymilian Rozwandowicz, Mikita, Grube (46' Narożnik), Melunović (70' Warchoł) - Bartłoszewski (84' Kolasa).

Omega: Paweł Wiśniewski - Szubert, Świstak, Słomian ż, Jacak - Marciniak, Kabziński, Robaszek, Berg (60' Zawodziński), Jakub Rozwandowicz - Czaplarski (80' Krzysztof Kowalski).