Bolesna porażka z Pilicą

Kolejne punkty straciła przed własną publicznością Omega Kleszczów. W spotkaniu 28. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej zespół trenerów Marcina Węglewskiego i Tomasza Jaworskiego przegrał z Pilicą Białobrzegi 1:2 (1:0).

Spotkanie rozpoczęło się znakomicie. W 2. minucie prowadzenie dla Omegi uzyskał Hubert Górski. Wydawało się, że nasz zespół pójdzie za ciosem. Nic takiego niestety nie miało jednak miejsca. Ambitnie walcząca Pilica dążyła do zdobycia wyrównującego gola i ta sztuka udała się gościom w 67. minucie. Pawła Wiśniewskiego pokonał Arkadiusz Oziewicz. Na kilka minut przed końcem meczową piłkę miał Jakub Rozwandowicz. Nie pokonał jednak Pawła Młodzińskiego. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem Pilica zdobyła zwycięskiego gola. Wiśniewskiego po raz drugi pokonał Oziewicz.

Po spotkaniu działacze, trenerzy i piłkarze zjedli świąteczną kolację, na której nie zabrakło oczywiście świątecznych życzeń. Pozostaje mieć nadzieję, że w kolejnych meczach Omega się odblokuje i zacznie grać tak jak w rundzie jesiennej. W środę (23 kwietnia) nasza drużyna pojedzie do Radomia aby zagrać z miejscową Bronią.

Omega Kleszczów - Pilica Białobrzegi 1:2 (1:0)

Bramki: Hubert Górski 2 - Arkadiusz Oziewicz 67,90

Omega: Paweł Wiśniewski ż - Szubert, Świstak, Słomian ż, Kabziński ż - Robaszek, Czaplarski ż, Zawodziński, Marciniak (59' Szymczyk ż), Rozwandowicz - Górski ż (69' Krzysztof Kowalski).

Pilica: Młodziński - Karbowniak ż, Moryc, Jankowski (46' Sala), Ziemnicki ż (78' Kornacki ż) - Matulka ż (90' Obłuski), Jasikowski (59' Wnuk), Oziewicz ż, Rawski, Hernik - Obłuski.

Sędziował: Krzysztof Jakubowski (Piotrków Trybunalski). Widzów: 50