Burzowy półmaraton we Wrocławiu

Pozytywnie Zabiegani z Kleszczowa krok po kroku zdobywają sobie coraz większą renomę już nie tylko w naszym województwie czy regionie. Grzegorz Trajdos i Piotr Jabłoński startowali we Wrocławiu w 7. Nocnym Wrocław Półmaratonie. W stawce ponad 10 tysięcy biegaczy obaj zmieścili się w pierwszym tysiącu uczestników.

Grzegorz był 961-ty (1:37.20), a Piotr 964-ty (1:37.31). Nasi zawodnicy wzięli udział także w Bełchatowskim XI Biegu Rekreacyjnym i Marszu Nordic Walking. Magdalena Wójcik zajęła świetne 20. miejsce z czasem 25 minut i 11 sekund (dystans 5 kilometrów). Dało jej to 3. miejsce wśród kobiet. Czwarty wśród mężczyzn był Sebastian Koniarski - 20 minut i 17 sekund. W biegu na 10 kilometrów piąte miejsce zajął zaś Dawid Milczarek z czasem 43 minut i 14 sekund.

W Widawie Tadeusz Rośkowski pokonał 5 kilometrów z wynikiem 34 minut i 8 sekund. Dało mu to 209. miejsce.