• OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Paweł WIŚNIEWSKI

  • Przemysław GAWRYSIAK

  • Klaudia OŁUBEK

  • Patryk KUSIAK

  • Sylwia OLEŚKIEWICZ

Ostatni sprawdzian na plus

MIOST |

Ostatnie spotkanie sparingowe przed nowym sezonem 2019/2020 w IV lidze łódzkiej rozegrali piłkarze Omegi Kleszczów. Nasz zespół wygrał pewnie ze Zniczem II Pruszków (IV liga mazowiecka) 3:0 (1:0), a trener Dariusz Bratkowski wystawił optymalny skład.

Nasz szkoleniowiec chciał bowiem zobaczyć swój zespół w najsilniejszym możliwym ustawieniu przed pierwszym meczem o ligowe punkty. Przypomnijmy, że inauguracja nastąpi już za sześć dni - 14 sierpnia o 17:00, a rywalem Omegi na boisku w Łękińsku będzie Warta Działoszyn. Bramki dla naszej drużyny strzelili: Bartłomiej Saternus, Bartosz Pieniążek i Mateusz Roczek.

Omega Kleszczów - Znicz II Pruszków 3:0 (1:0)
Bramki: Bartłomiej Saternus, Bartosz Pieniążek, Mateusz Roczek

Partnerzy

lodzkifutbol.pl     OZPN Piotrków Tryb.

www.keeza.pl

www.tomadex.pl