Karolina mistrzynią Polski na 3000 metrów!

Wielki sukces Karoliny Iznerowicz. Nasza zawodniczka podczas mistrzostw Polski LZS w lekkiej atketyce wywalczyła złoty medal w biegu na 3000 metrów. Z czasem 10:06.68 okazała się lepsza od reprezentantek Polski!

Na tych samych zawodach Karolina startowała w biegu na 1500 metrów, zajmując szóste miejsce z czasem 4:45.46. Swoją dobrą formę Karolina pokazała już podczas mistrzostw Polski juniorów w hali oraz przełajowych mistrzostw Polski. Zajęła tam wysokie ósme miejsce w biegu na 3000 metrów.

W mistrzostwach Polski w Pilce startowała również Agnieszka Kuśmierek, która zajęła szóste miejsce na 800 metrów i dziesiąte miejsce w biegu na 1500 metrów.

Podopieczne trenera Tomasza Bednarskiego przygotowują się do Mistrzostw Polski juniorów w Toruniu, które odbędą sie na początku lipca.