• Amelia Pawelus
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • OMEGA
  • Amelia PAWELUS

  • Maksymilian ZAWIŚLAK

  • Oliwier KRZYSZKOWSKI

  • Oskar OŁUBEK

Wysoka forma naszej młodzieży

MIOST |

W Moszczenicy odbył się III Międzypowiatowy Turniej Klasyfikacyjny młodzików, kadetów i juniorów w tenisie stołowym.  W turnieju tym wzięło udział sześcioro zawodników Omegi Kleszczów, którzy rywalizowali w kilku kategoriach. Wszyscy zagrali bardzo dobrze zdobywając kolejne doświadczenie taktyczno-techniczne w grze na punkty.

Pewna wygrana lidera IV ligi

MIOST |

W Hali Solpark pierwsza drużyna Omegi Kleszczów rozegrała ostatni mecz pierwszej rundy o mistrzostwo IV ligi męskiej z LUKS Mroczków-Dzielna. Mecz od początku układał się pod dyktando Omegi, gdzie po pierwszych czterech grach było już 4:0. Nasz zespół do końca grał konsekwentnie a efektem były wygrane kolejne pojedynki.

Remis w spotkaniu na szczycie

MIOST |

W tym meczu było wszystko. Wielkie emocje, zwroty sytuacji i wspaniałe zagrania. W spotkaniu na szczycie IV ligi tenisa stołowego prowadząca w tabeli Omega Kleszczów podejmowała wicelidera, Legion Skierniewice. Pojedynek zakończył się remisem 5:5. 

Pracowity weekend tenisistów

MIOST |

Kolejne starty mają za sobą tenisiści stołowi Omegi Kleszczów. Nasza najlepsza dwójka zawodników reprezentowała klub na arenie ogólnopolskiej, a młodzi zawodnicy rywalizowali w V lidze, nabywając doświadczenie. Poniżej szczegóły występów.

Końcówka rundy u tenisistów

MIOST |

Dwa spotkania rozegrali w czasie minionego weekendu nasi tenisiści stołowi. Pierwsza drużyna rywalizowała w Piotrkowie Trybunalskim z pierwszym zespołem MLUKS Piotrków. Nasz zespół wygrał 7:3 i zachował fotel lidera IV ligi. Drugi zespół zebrał zaś kolejne cenne doświadczenie rywalizując w Solparku z MLUKS III Piotrków. Nasza drużyna przegrała 1:9, ale cieszy coraz lepsza postawa młodych zawodników.

Partnerzy

lodzkifutbol.pl    

www.keeza.pl

www.tomadex.pl