Sylwia najlepsza na Malcie!

Znakomicie spisała się reprezentacja Polski, złożona z zawodników U15, U 17 i U20 w 3. Turnieju o Puchar Unii Europejskiej. Polacy obronili trofeum wywalczone przed rokiem we Włoszech. Jedną z głównych postaci naszej reprezentacji była Sylwia Oleśkiewicz, która wygrała punktację Sinclaira w kategorii wiekowej do 17 lat!

Sylwia powtórzyła swój sukces sprzed dwóch lat. Wtedy wygrała klasyfikację zawodniczek do lat 15. Na Malcie okazała się najlepsza wśród juniorek. Warto wspomnieć, że trenerem naszej reprezentacji jest Sebastian Ołubek.

W dwudniowych zawodach wystąpiło ponad 80 zawodniczek i zawodników z Polski, Austrii, Turcji, Bułgarii, Wielkiej Brytanii, Estonii, Chorwacji, Izraela, Włoch, Szwecji, Hiszpanii, Łotwy, Słowenii, Irlandii, Szkocji, Serbii i Cypru. Obok Polski na podium stanęły ekipy Włoch i Austrii.