Odrobili stratę dwóch bramek

Omega Kleszczów zremisowała w Piotrkowie z Polonią 2:2 (0:1) w spotkaniu 28. kolejki IV ligi łódzkiej. Nasza drużyna przegrywała już 0:2, ale dzięki dobrej grze w drugiej połowie uratowała punkt. Bramki dla Omegi zdobyli: Witold Grzywiński i Krzysztof Kowalski.

W rundzie jesiennej w Kleszczowie Polonia wygrała aż 6:0 i nasz zespół jechał do Piotrkowa z wielką wolą rewanżu. Mimo dobrych sytuacji w pierwszej połowie bramkę zdobyli gospodarze. W 42. minucie Pawła Wiśniewskiego pokonał Michał Polit. Niespełna kwadrans po zmianie stron było 2:0 dla Polonii, a prowadzenie piotrkowian podwyższył bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego Adrian Malicki. Omega nie złożyła broni. Sygnał do ataku dał Witold Grzywiński, zdobywając kontaktowego gola. Na 2:2 wyrównał Krzysztof Kowalski i tym samym ustalił wynik spotkania.

Polonia Piotrków - Omega Kleszczów 2:2 (1:0)
Bramki: Michał Polit 42, Radosław Malicki 57 - Witold Grzywiński 64, Krzysztof Kowalski 76

Omega: Paweł Wiśniewski - Słomian, Grzywiński, Jacak, Lipertowicz - Belica, Radziejewski (46' Paweł Kowalski), Janeczek (76' Barański), Ociepa, Tomesz - Krzysztof Kowalski.

W najbliższą sobotę (7 maja) nasz zespół zmierzy się przed własną publicznością z Pilicą Przedbórz. Spotkanie rozegrane zostanie na Stadionie Gminnym w Kleszczowie, a początek zaplanowano o 16:00.