Derbowa przegrana w Bełchatowie

Rezerwy PGE GKS Bełchatów pokonały Omegę Kleszczów 2:0 (1:0) w spotkaniu 30. kolejki IV ligi łódzkiej. Tym samym nie udało się podopiecznym Marcina Zimocha zrewanżować bełchatowianom za porażkę z rundy jesiennej. Bramki dla rywala zdobyli: Maciej Łabędzki i Jacek Bloch.

Omega pierwsza stworzyła w tym spotkaniu groźne sytuacje, ale w 15. minucie nadziała się na kontrę, którą wzorowo wykończył Maciej Łabędzki. Bełchatowianie na kilka minut przed końcem pierwszej połowy mogli podwyższyć na 2:0. Paweł Wiśniewski obronił jednak rzut karny. Wynik spotkania ustalił na kilka chwil przed końcem spotkania Jacek Bloch.

PGE GKS II Bełchatów - Omega Kleszczów 2:0 (1:0)
Bramki: Maciej Łabędzki 15, Jacek Bloch 90

Omega: Paweł Wiśniewski ż - Jacak, Lipertowicz (70' Gasik), Słomian ż, Belica - Ociepa, Paweł Kowalski, Barański (68' Baryła), Roczek, Krzysztof Kowalski - Janeczek (55' Tomesz).

W najbliższą środę (18 maja) nasz zespół zmierzy się na własnym boisku z Orłem Nieborów. Początek meczu o 17:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!