Trwa piękna seria Omegi

Takiego początku sezonu w wykonaniu Omegi Kleszczów nie było chyba nigdy. Nasza drużyna wygrała siódmy kolejny mecz IV ligi łódzkiej i wraz z Wartą Działoszyn prowadzi w ligowej tabeli z kompletem punktów. Omega pokonała w Radomsku miejscowy zespół RKS Mechanika 3:0 (2:0).

RKS Mechanik w poprzedniej kolejce pokonał na wyjeździe KS Paradyż aż 4:1 i do meczu z Omegą przystąpił aby udowodnić, że nie był to przypadek. Nasz zespół zagrał jednak kolejny świetny mecz. W 16. minucie po zamieszaniu podbramkowym prowadzenie dla Omegi uzyskał Robert Tomesz, który z najbliższej odległości pokonał Rafała Dawida. Siedem minut później było 2:0, a podanie z głębi pola wykorzystał Paweł Kowalski. Ograł bramkarza i podwyższył prowadzenie. W końcówce spotkania sędzia podyktował rzut karny za faul na Mateuszu Roczku. Do piłki podszedł Mateusz Jacak i pewnym strzałem ustalił wynik na 3:0.

RKS Mechanik Radomsko - Omega Kleszczów 0:3 (0:2)
Bramki: Robert Tomesz 16, Paweł Kowalski 23, Mateusz Jacak 90-karny

Omega: Paweł Wiśniewski - Pałyska, Grzywiński, Mateusz Roczek, Jacak - Paweł Kowalski, Belica (75' Piotr Janeczek), Ociepa, Smuga (85' Łukasz Roczek) - Grabowski (65' Dawid Barański), Tomesz (65' Przemysław Szewczyk). Trener: Marcin Zimoch.

W najbliższą sobotę (10 września) Omega zagra na własnym boisku z Andrespolią Wiśniowa Góra. Mecz rozpocznie się o 16:00.