Bezbramkowy remis w Wolborzu

Kolejny mecz w I lidze wojewódzkiej B1 rozegrali juniorzy młodsi Omegi.  W niedzielne popołudnie rywalizowali w Wolborzu z miejscowym Szczerbcem. Po dobrym meczu nasz zespół wywiózł cenny punkt remisując 0:0.

Nasi zawodnicy przez cały mecz mieli optyczną przewagę. Piłkarsko prezentowali się lepiej od przeciwników, jednak nie potrafili wykorzystać przynajmniej jednej z kilku sytuacji jakie stworzyli. W pierwszej połowie Miłosz Podsiadły po strzale zza pola karnego trafił w poprzeczkę, a po przerwie ten sam zawodnik przegrał sytuację oko w oko z bramkarzem gospodarzy. Bardzo groźnie dwukrotnie strzelał Łukasz Morawski, za każdym razem brakło kilku centymetrów aby zdobyć bramkę.
- Jestem zadowolony z postawy drużyny. Po raz kolejny gramy na zero z tyłu, nie pozwalając przeciwnikowi stworzyć groźnych sytuacji. Martwić może tylko ponownie brak skuteczności i szczęścia, aby zdobyć bramkę. Drużyna stwarza kilka sytuacji bramkowych, ale nie potrafimy ich wykorzystać - mówi Marcin Szymak, trener naszej drużyny.

Omega: Gałczyński – Rojszczyk, Piotrowski, Sobociński, Popiołek – Pieniążek – Podsiadły, Chwilczyński, Kociniak, Morawski – Kołodziejczyk.
Na zmiany wchodzili: Miara, Niedbała, Zatorski, Lewandowski
Rezerwowy: Zając