Widzew pokonany, Omega liderem!

Omega Kleszczów lepsza od Widzewa Łódź. Nasz zespół pokonał łódzką drużynę 3:1 (3:0) i awansował na pierwsze miejsce w II Lidze Wojewódzkiej C1 Trampkarzy. Trzy gole dla drużyny Krzysztofa Kowalskiego zdobył Kuba Warzyński.

Omega przystępowała do meczu z liderem osłabiona brakiem kilku podstawowych zawodników. Nie mogli zagrać między innymi Kacper Węglarski czy Kamil Kusiak. W pierwszej połowie nasza drużyna zagrała jednak prawdziwy koncert. Widzew nie istniał, a Jakub Warzyński strzelił aż trzy bramki. Trzeba pochwalić również świetną postawę Michała Olasa i Tobiasza Cybulskiego, którzy wyróżniali się w ofensywnych akcjach.

Po przerwie goście uzyskali przewagę, ale stać ich było tylko na zdobycie jednego gola z rzutu wolnego. Historyczna wygrana nad Widzewem stała się faktem.

Omega Kleszczów - Widzew Łódź 3:1 (3:0)
Bramki dla Omegi: Jakub Warzyński 3

Omega: Tomasz Flaszka - Marek Kapelańczyk, Dominik Zbies, Bartosz Winkler, Łukasz Sobociński - Mateusz Morawski, Michał Olas, Tobiasz Cybulski, Dominik Grądzik, Patryk Taranek - Jakub Warzyński.
Na zmiany wchodzili: Kamil Szczęsny, Szymon Urbański i Jakub Przerada.
Trener: Krzysztof Kowalski