Porażka, której nie można się wstydzić

Pierwszy zespół seniorów Omegi rozegrał swój ostatni mecz kontrolny przed nowym sezonem w IV lidze. Zespół Marcina Zimocha przegrał w Łodzi z trzecioligowym ŁKS 1:3 (1:1). Nasza drużyna zagrała mocno osłabiona, ale podjęła walkę i przez ponad pół godziny prowadziła.

W 4. minucie Michała Kołbę pokonał Eryk Smuga. ŁKS rzucił się do odrabiania strat, ale pod bramką Pawła Wiśniewskiego brakowało precyzji. Wyrównanie padło dopiero w 36. minucie kiedy piłkę do bramki skierował z kilku metrów Mateusz Gamrot. Po zmianie stron uwidoczniła się przewaga łodzian. Prowadzenie dał im pięknym strzałem z 25 metrów Maksym Kowal, a kwadrans przed końcem wynik ustalił z rzutu karnego Jewhen Radionow.

ŁKS Łódź – Omega Kleszczów 3:1 (1:1)
Bramki: Mateusz Gamrot 36, Maksym Kowal 55, Jewhen Radionow 75-karny – Eryk Smuga 4

ŁKS: Kołba – Kuczak, Nowacki, Juraszek, Rozmus – Kopka, Kocot, Gamrot, Ślęzak, Pyciak – Radionow
Na zmiany weszli: Kazimierczak, Kacela, Cichowlas, Kowal, Bryła, Sarafiński, Nawrocki

Omega: Paweł Wiśniewski – Pałyska, Grzywiński, Łukasz Roczek, Mateusz Roczek – Barański, Smuga, Paweł Kowalski, Belica – Grabowski, Krzysztof Kowalski
Na zmiany weszli: Niedbała, Frączyk

W następną sobotę nasza drużyna rozegra pierwszy mecz w nowym sezonie. Będzie to wyjazdowe spotkanie z KS Sand Bus Kutno, który jest beniaminkiem IV ligi łódzkiej.