Ważny remis juniorów młodszych

Po serii porażek ważny punkt zdobyła drużyna juniorów młodszych, występująca w I Lidze Wojewódzkiej B2 Juniorów Młodszych. Zespół Krzysztofa Kowalskiego zremisował 1:1 (1:1) z Ceramiką Opoczno.

Od samego początku widać było zaangażowanie, wolę walki i chęć zrewanżowania się Ceramice za porażkę z pierwszej rundy. Pierwsza połowa zaczęła się od ataków zawodników Omegi, co zaowocowało kilkoma dobrymi sytuacjami do strzelenia bramki. Po jednej z nich technicznym strzałem bramkarza Ceramiki pokonał Jakub Warzyński. W pierwszej połowie było jeszcze kilka sytuacji do strzelenia, lecz albo bramkarz Opoczna dobrze interweniował albo zawodnicy Omegi pudłowali. Zemściło to się w ostatniej minucie pierwszej odsłony kiedy to Ceramika zdobyła szczęśliwą bramkę z rzutu wolnego. Piłka trafiła do bramki po rykoszecie.

Druga odsłona to otwarta gra z obu zespołów. Zarówno Omega jak i Ceramika miały swoje sytuacje, ale ostatecznie mecz zakończył się remisem.
- Zawodnicy w końcu pokazali charakter. Udowodnili, że potrafią nawet z silnym zespołem grać jak równy z równym. Zdobyty w ten sposób punkt na pewno podniesie morale w drużynie. Nie składamy jeszcze broni w walce o utrzymanie - mówi Krzysztof Kowalski.

Omega Kleszczów- Ceramika Opoczno 1:1 (1:1)
Bramka dla Omegi: Jakub Warzyński

Omega: Flaszka - Kowalski, Zbies, Winkler, Góra - Taranek, Morawski, Cybulski, Sobociński, Szczęsny - Warzyński
Zmiany: Szala