Ostre strzelanie w Gomunicach

Prawdziwy trening strzelecki urządzili sobie w Gomunicach piłkarze Omegi II Kleszczów. W meczu 12. kolejki piotrkowskiej klasy A (grupa II) nasza drużyna rozbiła miejscowy LUKS aż 8:1 (3:0). Za tydzień podopieczni Witolda Sowały zakończą rundę jesienną spotkaniem ze Startem Niechcice.

W zespole LUKS wystąpił były reprezentant Polski, legenda GKS Bełchatów, 43-letni Jacek Berensztajn. On i jego drużyna nie byli jednak w stanie zatrzymać Omeżki. Już do przerwy było 3:0, a w drugiej połowie nasza drużyna dołożyła jeszcze pięć trafień. "Berek" strzelił honorowego gola dla Gomunic, przy stanie 0:7.

LUKS Gomunice - Omega II Kleszczów 1:8 (0:3)
Bramki: Jacek Berensztajn - Witold Sowała 2, Dawid Gajda 2, Łukasz Roczek, Miłosz Podsiadły, Damian Bisaga-karny, Mateusz Trajdos