Wygrana na trudnym terenie

Bardzo ważne zwycięstwo w Mierzynie odniosła drużyna Omegi II. W spotkaniu 18. kolejki piotrkowskiej klasy A (grupa II) nasz zespół pokonał miejscowy LKS 4:1 (3:1). Dzięki wygranej przybliżył się o krok do celu, którym jest awans do klasy okręgowej. Aby cieszyć się z końcowego triumfu zespół Witolda Sowały potrzebuje jeszcze ośmiu zwycięstw.

Mecz w Mierzynie rozpoczął się niefortunnie. Gospodarze objęli bowiem prowadzenie po rzucie wolnym. Wyrównał Szymon Lesiakowski, a bramkę na 2:1 zdobył Damian Bisaga. Jeszcze przed przerwą prowadzenie Omegi II podwyższył Paweł Szulc. Po zmianie stron nasz zespół kontrolował przebieg rywalizacji, a wynik ustalił w 70. minucie Łukasz Roczek.

LKS Mierzyn - Omega II Kleszczów 1:4 (1:3)
Bramki dla Omegi II: Szymon Lesiakowski 13, Damian Bisaga 24, Paweł Szulc 39, Łukasz Roczek 70

Za tydzień nasza drużyna zagra na własnym boisku z Victorią Woźniki. Mecz odbędzie się w niedzielę (30 kwietnia) o 16:00 na Stadionie Gminnym w Kleszczowie.