Siedem bramek w Łękińsku

Nie powiększyła swojego dorobku punktowego drużyna rezerw Omegi. W spotkaniu 15. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej zespół Marcina Zimocha przegrał w Łękińsku z Ceramiką Opoczno 3:4 (1:3).

Prowadzenie dla naszej drużyny uzyskał po kwadransie gry Przemysław Krawczykowski. Niestety w końcówce pierwszej połowy Omeżka popełniła kilka prostych błędów w obronie co skrzętnie wykorzystała Ceramika. Opocznianie zeszli do szatni z prowadzeniem 3:1. W drugiej połowie dwukrotnie do bramki gości trafił Robert Tomesz. Okazało się to jednak zbyt mało aby wywalczyć chociaż jeden punkt.

Omega II Kleszczów - Ceramika Opoczno 3:4 (1:3)
(Przemysław Krawczykowski 14, Robert Tomesz 78, 90 - Dawid Witek 32, Jakub Michalczyk 39, Błażej Wach 43, Kacper Korus 88)