Pewna wygrana z KS Poświętne

16. kolejka piotrkowskiej klasy okręgowej przyniosła pewną wygraną rezerw Omegi. Drużyna Marcina Zimocha pokonała na wyjeździe KS Poświętne aż 6:1 (3:1). Tym samym nasz zespół zrehabilitował się za nieoczekiwaną porażkę z Ceramiką Opoczno.

Już po pierwszej połowie Omeżka wygrywała 3:1. Dwa gole dla naszej drużyny zdobył Krzysztof Baryła, a jednego gola strzelił Łukasz Roczek. W drugiej połowie do siatki rywala trafili jeszcze: Adrian Pędziwiatr, Krzysztof Kowalski i Piotr Janeczek.

KS Poświętne - Omega II Kleszczów 1:6 (1:3)
(Damian Dębowski 34 - Łukasz Roczek 15, Krzysztof Baryła 22, 28, Adrian Pędziwiatr 55, Krzysztof Kowalski 77, Piotr Janeczek 80)

W 17. kolejce Omega II zmierzy się na własnym boisku ze Stalą Niewiadów. Mecz odbędzie się 12 kwietnia, a jego początek zaplanowano na 11:00.