Omeżka zatrzymała faworyta

Rezerwy Omegi Kleszczów sprawiły miłą niespodziankę remisując na własnym boisku z jednym z kandydatów do awansu - Stalą Niewiadów. Nasz zespół przegrywał już 0:2, ale potrafił odwrócić losy pojedynku.

Po dwóch bramkach Patryka Zielonki goście prowadzili 2:0. Omega II walczyła jednak do końca. W 68. minucie kontaktowego gola strzelił Łukasz Roczek, a jedenaście minut później do wyrównania doprowadził Krzysztof Baryła.

Omega II Kleszczów - Stal Niewiadów 2:2 (0:1)
Bramki dla Omegi II: Łukasz Roczek 68, Krzysztof Baryła 79

Omega II: Rybak - Krzysztof Baryła, Frączyk (60' Rojszczyk), Gasik, Grzybowski - Piotr Janeczek, Klewin, Krawczykowski, Ociepa ż, Łukasz Roczek - Trajdos (65' Osiewicz).

To dopiero drugi mecz w tym sezonie, w którym Omega II wywalczyła punkty. W 12. kolejce nasz zespół zmierzy się na wyjeździe. W Kamieńsku zagra z miejscowym Świtem.