Czwarta wiosenna wygrana Omeżki

To zupełnie inny zespół niż w rundzie jesiennej. Rezerwy Omegi Kleszczów wygrały swój czwarty mecz wiosną i awansowały na dziesiąte miejsce w ligowej tabeli. Nasza drużyna w spotkaniu 19. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej wygrała przed własną publicznością z LKS Mniszków 3:1 (1:1).

Od pierwszego gwizdka Dawida Gąsiora nasz zespół uzyskał widoczną przewagę, ale w 17. minucie nadział się na szybką kontrę. Wykończył ją skutecznie Krzysztof Wojdała i LKS Mniszków objął prowadzenie. Wyrównał na siedem minut przed końcem pierwszej połowy strzałem z półdystansu Karol Belica. Po przerwie Omega II kontynuowała natarcie. Prowadzenie dał naszej drużynie wprowadzony na boisko Paweł Szulc, a na 3:1 wynik spotkania ustalił grający trener Witold Sowała, dla którego to premierowe trafienie w piotrkowskiej okręgówce. Za tydzień Omega II jedzie do Rzeczycy na spotkanie z miejscowym RKS, który ma taką samą liczbę zdobytych punktów (siedemnaście). Będzie to więc mecz o przysłowiowe sześć punktów.

Omega II Kleszczów - LKS Mniszków 3:1 (1:1)
Bramki: Karol Belica 38, Paweł Szulc 52, Witold Sowała 62 - Krzysztof Wojdała 17

Omega II: Rybak - Lesiakowski (66' Trajdos), Błasiński, Gasik, Barański ż - Belica ż (85' Sobczak), Radziejewski, Frączyk (46' Szulc), Osiewicz ż, Sowała - Podsiadły (75' Szczepanek).